Grafika na szkle Wrocław

with Brak komentarzy

Witam.

Proszę o wycenę grafiki szklanej do kuchni nad blatem. Pierwsza sciana 90 cm na 60 cm (sciana ze skosem)
Druga ściana 325 cm na 60 cm (sciana prosta) Trzecia sciana 125 cm na 60 cm (sciana prosta)
Grafika szklana podobna do blatu kuchennego. Blat w kolorze dąb Achilles
Pomiary i montaż w miejscowości Smolec ul Granitowa.
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy mieliście projekt w którym panel nad blatem wyglądał tak samo jak blat? Chciałabym to zobaczyć ale na Państwa stronie nie znalazłam takiego projektu. Bo te panele trzeba by położyć ma zniszczonych płytkach. W załączniku zdjęcia. Ale teraz nad płytkami i pod już są meble. I najbardziej mnie martwi ta ściana ze skosem-ostatnie zdjęcie. Czy to da radę zakryć tym panelem szklanym?
Pozdrawiam
Odp. Dziękujemy za zapytanie. W naszej ofercie znajduje się również grafika na szkle Wrocław i okolice. Nierówność płaszczyzny może spowodować widoczną szczelinę między szkłem a płytkami. Pełną wycenę przesłaliśmy mailem.

Dzień dobry,

Szukam wykonawcy do klientów do szyby prysznicowej w stylu loftowym oraz szklanych drzwi przesuwnych- załączam widoki 3D, w celu lepszej wizualizacji. Szyba prysznicowa o wymiarach 270×90 cm, w ramie stalowej malowanej na czarny mat, natomiast drzwi do gabinetu, dwuskrzydłowe, malowane na kolor szary, z podziałami wypełnionymi szybą, szerokość przejścia 100 cm. Czy mogę prosić o wycenę dla poszczególnych elementów oraz przybliżony czas realizacji poszczególnych elementów?

W razie pytań, proszę o kontakt

Pozdrawiam, Beata

Zostaw Komentarz