Kabina walk-in na wymiar

with Brak komentarzy
Dzień dobry,
Potrzebuję kabiny typu walk-in na wymiar, do łazienki na poddaszu ze skosem. Kabina będzie postawiona bezpośrednio na kaflach (bez brodzika).
Kabina wyglądać będzie mniej więcej tak, jak na poniższym zdjęciu, z tą różnicą, że cały obszar zaznaczony na czerwono ma być jedną taflą szkła (bez drzwi — wchodzić się będzie od lewej strony).
1 (1)
Kabina może być  mocowana tylko do przeciwległej ściany / podłogi (zaznaczone na zdjęciu poniżej na zielono — nie ma możliwości mocowania przy suficie — podwieszany GK). Jak rozumiem, konieczne będzie również użycie 2 poprzeczek.
2
Wymiary prezentują się następująco (są to wymiary całkowicie „po zewnętrznych krawędziach” — czyli mierzone od kafli podłogowych po sam skos sufitu — jeśli wykorzystane będą jakieś elementy mocujące zmniejszające ten wymiar — np. uszczelniająca listwa przypodłogowa – jej grubość powinna zostać odjęta od tego wymiaru).
wymiary
Bardzo proszę o wycenę + koszty wysyłki, termin realizacji oraz – w miarę możliwości – opis / zdjęcia elementów łączeniowych / uszczelniających jakie byłyby zastosowane w mojej kabinie. Dobrze byłoby również zobaczyć wstępny projekt przed finalizacją zamówienia.
Nie ukrywam, że gdyby była możliwość pobrania wymiarów „z natury” przed rozpoczęciem pracy, byłoby jeszcze lepiej (dołożyłem wszelkich starań przy pomiarach, ale wiadomo jak to jest, jak się zajmuje czymś zawodowo, a jak się robi coś raz…). Mieszkam w Stanowicach (55-200).
W razie pytań, mój nr telefonu.
Dziękuję i pozdrawiam,
Kamil Pełka
ODP> Dziękujemy p. Kaminu za zapytanie. Montujemy kabiny prysznicowe na wymiar również do łazienek na poddaszu. Wykonaliśmy wiele podobnych realizacji i mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Chętnie podzielimi się swoimi spostrzeżeniami w tym temacie. Zapraszamy do działu kontakt.

Zostaw Komentarz