Szkło w kuchni z grafiką lub z Twoim motywem

with 4 komentarze

Szkło z grafiką do kuchni to nowoczesne i niezwykle praktyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale również w pomieszczeniu kąpielowym, salonie, łazience, wytwornej jadalni czy też eleganckiej sypialni. Wykorzystywanie szkła do dekoracji i wyposażania pomieszczeń to coś więcej niż sposób na niekonwencjonalny wygląd domu, to przede wszystkim fantazyjne wykończenie indywidualnie dopasowane do Państwa potrzeb.

W ofercie Glass Designer znajdziecie Państwo piękne wzory i kolory paneli szklanych – w pełni dostosowane do potrzeb i preferencji wymagającego Klienta. Wszystkie nadruki wykonujemy w drukarni przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii dzięki której możemy uzyskać bardzo łagodne przejścia tonalne.

To, co wyróżnia nasze produkty na tle konkurencyjnych to wysoka jakość, trwałość i żywość kolorów, niebanalny design, a także wysoka odporność na czynniki zewnętrzne. Realizujemy projekty standardowe, indywidualne, nietypowe jak również te odważne.

Poniżej szyby nadblatowe z przykładowymi grafikami:

4 Odpowiedzi

 1. Ewelina

  Dzień dobry,
  Jestem zainteresowana (na 100%) zakupem wraz z Państwa transportem i montażem panelu szklanego do kuchni. Szkło miałoby być z grafiką – konkretny wzór, który przez Państwa stronę znalazłam na fotolii – #34475472 fleur paquerette et herbe verte avec une cocinelle… (w załączniku próbka). Ściana pomiędzy blatem kuchennym, a szafkami wiszącymi ma jakieś 52-53 cm wysokości (nietypowo, ale stolarz z powodu kabla w ścianie musiał nieco niżej powiesić meble i zrobić na górze tzw. blendę) i 252 cm długości. W szkle byłyby dwa wycięcia prostokątne na podwójne gniazdka.

  Proszę o sporządzenie orientacyjnej wyceny. Ja i tak jestem zdecydowana, ale chciałabym się nastawić na przynajmniej orientacyjną kwotę, jaką miałabym wyłożyć.

  Wiem, że jest potrzebny konkretny obmiar i musicie Państwo do mnie przyjechać, w związku z czym proponuję żeby się umówić na konkretny dzień. Preferuję godziny popołudniowe (po 16.00, jeżeli to możliwe) lub sobotę o dowolnej porze, jeżeli pracujecie.

  Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Ewelina

 2. Radosław

  Witam. Jestem zainteresowany kupnem u państwa paneli szklanych z grafiką wraz z transportem i montażem. wymiary ściany to 285 na 60 oraz 48 na 60. W szkle byłyby 3 wycięcia prostokątne na podwójne gniazdka. Proszę o sporządzenie orientacyjnej wyceny abym mógł nastawić żonę na orientacyjną kwotę, jaką trzeba by wyłożyć.

 3. Tomasz

  Witam
  potrzbuje wykonać zestaw paneli szklanych z nadrukiem (wzór do uzgodnienia)
  1) wymiary pierwszego panelu 350 cm x 50 cm (+ 3 otwory pod gniazdka – 1x pojedyncze i 1x podwójne)
  2) wymiary drugiego panelu 65cm x 50 cm ( bez otworów)
  3) wymiary trzeciego panelu 165 cm x 50 cm ( 4 otwory pod gniazdka (1x potrójny i 1x pojedynczy)
  Pomiar mogę wykonać sam, montaż również.

Zostaw Komentarz