Tablice magnetyczne

with Brak komentarzy

Witam serdecznie,

Interesuje mnie zakup tablic szklanych z załącznika, poniżej kilka zdań na temat produktu, proszę o informacje czy są w stanie Państwo wycenić takie produkty.

tablica szklana w biurze

Tablica nr 2 ( na wejście 2 szt ) oraz tablica nr 3 (na wejście 1 szt) -chciałabym,  aby była szklana z możliwością włożenia informacji pod szkło. Na chwilę obecną mamy tablice magnesowe i niestety bardzo często kartki z informacjami leżą na ziemi, ponieważ magnesy  ich nie trzymają  w momencie otwierania i zamykania drzwi. Chciałabym tego unknąć.
Tablica mała nr 4 (12 szt) zależy mi na innym rodzaju zamknięcia tablicy. Może lepsza byłaby możliwość wkładania kartki/ plakatu od góry. Chciałabym żeby brzegi tablicy były wykonane z trwalszego materiału niż plastik.
Flipchart  nr 5  – Chciałabym aby uchwyty na papier były metalowe. niestety plastikowe często się łamią. Flipchart jak na zdjęciu – na kółkach.
Mała tablica nr 6 (4 szt ) – inny rodzaj wykończenia.

Proszę również o określenie:

– Dostępności

– Kosztów dostawy pobranie oraz przedpłata na konto

– Terminu realizacji zamówienia

– Numeru NIP

Produkt przeznaczony do dalszej odsprzedaży.

Pozdrawiam

Bartosz

 

ODP. Dziękujemy za zapytanie, w naszej ofercie znajdują się trwałe tablice szklane różnego rodzaju: suchościeralne, magnetyczne, elewacyjne, w wybranym kolorze i na wymiar. Odpowiedź przesłaliśmy drogą mailową.

Zostaw Komentarz