Witryna – drzwi usługowe

with Brak komentarzy

Dzień dobry,

Szukam firmy, która podejmie się wykonania i montażu zewnętrznej drewnianej witryny/drzwi wejściowych do naszego lokalu usługowego wg. projektu? Chcemy wykonać dodatkowe wejście (witryna – drzwi) do lokalu w Warszawie.

Witryna musi być dokładnym odzwierciedleniem już istniejącego wejścia (muszą zostać powtórzone wszystkie podziały i rozwiązania z już istniejącego wejścia).

Zakres prac:

  1. wykonanie witryny – drzwi (szer. 290,50 cm x wys. 367,00 cm) ze szkła bezpiecznego jako stolarka o profilach drewnianych. W jej środku powinien znajdować się rodzaj drewnianego portalu obramowującego szklane drzwi. Drzwi wykonany w systemie zabudowy cało szklanej, ze szkła hartowanego, bezpiecznego, z pochwytem, zawiasami i zamkami ze stali malowanej na kolor czarny. Ramy okienne, parapety oraz obramienia drzwi wykonane z drewna dębowego lakierowanego bezbarwnie.
  2. Zdemontowanie istniejącej witryny
  3. Zdemontowanie podmurówki witryny na szer. 128 cm.
  4. Montaż nowej witryny/drzwi

W załączniku przesyłam poglądowe zdjęcia witryny/drzwi.

Proszę o przedstawienie oferty i informację o ewentualnej długości terminu realizacji zlecenia.

Z poważaniem,
Łukasz

ODP. Dziękujemy za zapytanie. Jako pogotowie szklarskie Wrocław zajmujemy się przede wszystkim awaryjnym szkleniem wystaw. Możemy wspomóc się inną, zaprzyjaźnioną firmą przy drobnych pracach budowlanych. Samych plastikowych witryn nie montujemy. Tym zajmują się firmy od montażu okien. Wszelkie szczegóły przesłaliśmy na skrzynkę. Zapraszamy.

Zostaw Komentarz